O mnie

Witam Cię na blogu oProjektowaniu.pl

Nazywam się Łukasz Zdanowicz i jestem inżynierem budownictwa.

O blogu

Sam tytuł bloga zdradza wszystko – oProjektowaniu.pl ;) To miejsce dla obecnych i przyszłych projektantów konstrukcji, szukających konkretnej i sprawdzonej wiedzy na tematy związane z projektowaniem. Żadnego spamu ani pustej dyskusji – tylko praktyczne treści z inżynierskiego doświadczenia!

Mam nadzieję, że znajdziesz tutaj dla siebie interesujące treści. Zachęcam Cię też do dzielenia się Twoimi doświadczeniami z ciekawych tematów, np. w komentarzach pod wpisami lub mailowo (lukasz@oprojektowaniu.pl lub przez formularz poniżej).

Jeśli chcesz być zawsze na bieżąco, dodaj blog do czytnika RSS i nie zapomnij znaleźć mnie przez:

O mnie

Od 2007 r. zajmuję się zawodowo budownictwem (moja pierwsza praca w biurze projektowym). W tym czasie pracowałem i w biurze projektowym, i na budowie. Na co dzień projektuję budynki i mosty w biurze projektowym w Dreźnie (Niemcy). Od 2013 r. posiadam uprawnienia budowlane do projektowania i kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

Kilka lat temu zacząłem też programować własne programy na potrzeby bieżących projektów (skrypty, kalkulatory etc.). Piszę w Pythonie i coraz rzadziej w Delphi (Pascal).

Oprócz budownictwa interesuje mnie usprawnianie pracy lub – jak kto woli – produktywność. Praktykuję GTD :)


Kontakt

Jeżeli chcesz się ze mną skontaktować, napisz maila na lukasz@oprojektowaniu.pl lub wypełnij poniższy formularz:

Podziel się z innymi:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *