Regulamin opinii

Zasady prezentowania treści i opinii na stronie

Cześć!

Transparentna i uczciwa komunikacja z Tobą to nasz priorytet! Uprzejmie prosimy o zapoznanie się z przygotowanym dla Ciebie dokumentami. Są w nich zawarte zasady prezentowanie treści na tej stronie internetowej oraz kryteria weryfikujące, którym kierujemy się przy prezentowaniu opinii Klientów na naszej stronie internetowej.

ZASADY PREZENTOWANIA TREŚCI NA STRONIE – SORTOWANIE

Treści prezentowane na naszej stronie staramy się jak najlepiej dopasować do potrzeb użytkowników strony i naszych Klientów. Chcemy w ten sposób oszczędzić Twój czas na czasochłonne poszukiwania.

Zasady, którymi kierujemy się przy doborze treści na stronie:

  • Domyślne sortowanie produktów widoczne na stronie jest odzwierciedleniem tego, które produkty prezentowane na stronie są najczęściej wyszukiwane i cieszą się największą popularnością lub też te, które odpowiadają wynikom Twoim poszukiwań.
  • Na treści prezentowane użytkownikowi strony wpływa to jak zachowywali się inni, podobni użytkownicy, jakie wyszukiwanie zostało dokonane przez użytkownika oraz kwestia dopasowania wyników wyszukiwania do zapytania.

OPINIE PREZENTOWANE NA STRONIE

Na naszej stronie możesz zapoznać się z opiniami klientów, które dotyczą naszych produktów i/lub usług.

Wiemy, że opinie są dla Ciebie ważne i dochowujemy wszelkiej staranności by oparte były na rzeczywistych odczuciach naszych Klientów i podmiotów, z którymi współpracujemy.

Prezentowane na stronie opinie są przez nas weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały z nami lub korzystają z naszych produktów. Na naszej stronie nie znajdziesz opinii dotyczących naszych produktów i/lub usług stworzonych przez nas samych lub na nasze zamówienie.

W jaki sposób weryfikujemy opinie? Dla przykładu kontaktujemy się z osobami, które je wystawiły z podziękowaniem i prosimy o zgodę na publikację opinii. Jeśli nie jesteśmy w stanie zweryfikować podmiotu, który wystawił opinię, to nie zamieszczamy jej na stronie.

Na stronie prezentujemy wybrane opinie, które najlepiej oddają zasady współpracy i dają Ci najwięcej informacji pozwalających na podjęcie decyzji o zakupie produktu czy współpracy z nami.

W razie pytań zawsze możesz się z nami skontaktować, chętnie odpowiemy!

Miłego dnia! Łukasz Zdanowicz i Zespół oProjektowaniu


  • Data obowiazywania: 01.01.2023 r.
Podziel się z innymi: